Wszystko o dostawcy przekładni falowych odszukasz na ultrarobotics.pl.

Powszechne użycie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od renomowanych globalnych producentów.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych

Działająca od przeszło 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych prądu stałego, przekładni planetarnych i falowych, jak również motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) wytwarzanych z wysokiej klasy surowców przez najlepszych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy szczycące się ogromną niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy wyposażenia medycznego, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C, wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, jak również przy znacznej wilgotności (nawet do 90-95%).

Polska firma Ultra Robotics ma w ofercie także produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Positec oraz Sesame Motor Corp.

Lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]