Kabel koncentryczny zamówisz na https://www.telmor.pl/Produkty/Kable-telekomunikacyjne/Kable-koncentryczne.

W większości domów dostrzec można odbiornik telewizyjny. Znaczna część z nas lubi czasami obejrzeć interesujący program bądź dobrej jakości serwis o charakterze informacyjnym. By jednak odbiór programów był możliwy, niezbędne jest wykonanie solidnego podłączenia. Wykorzystuje się do tego celu między innymi kable koncentryczne, które dzisiaj znajdziemy bez żadnych problemów w sklepach mających w swojej ofercie elementy do odbioru telewizji.

Kabel koncentryczny – czym się charakteryzuje?

W sklepach znajdują się obecnie bardzo różne kable koncentryczne, które cechują się nieco innymi parametrami. Podstawowy podział wyróżnia kable koncentryczne wewnętrzne oraz zewnętrzne. Każdy kto potrzebuje kabel koncentryczny bez najmniejszych wątpliwości musi spojrzeć na jego ważne właściwości. Znaczące są dopasowanie i tłumienie, które gwarantuje odbiór sygnału telewizyjnego na naprawdę wysokim poziomie. Dobrym produktem są kable posiadające konstrukcję Tri–Shield. Jej wykorzystanie sprawia, iż kabel wyróżnia się klasą „A” ekranowania i ochrania sygnał przed zakłóceniami o charakterze zewnętrznym, które mogą poważnie obniżać jakość obrazu. Kable koncentryczne przodujących producentów doskonale sprawdzają się nie tylko w rozbudowie, ale również podczas modernizacji sieci telewizyjnych zarówno niewielkich, jak i naprawdę wielkich operatorów. Większość kabli koncentrycznych opracowana została zgodnie z wyśrubowanymi wytycznymi produkcji. Oznacza to, że wahania parametrów w ich przypadku są nieznaczne bądź nie ma ich wcale.

Kabel koncentryczny – jakiego rodzaju elementów używa się do jego wyprodukowania?

Kable koncentryczne to kompozycja elementów różnego rodzaju. Na ogół rdzeń wykonywany jest z miedzi. Jest to materiał trwały, który nie zatraca posiadanych właściwości nawet po wielu latach użytkowania. Jeśli idzie o kable przeznaczonych do wykorzystywania w warunkach zewnętrznych, do wyprodukowania osłony stosuje się materiały niepodatne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]