Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o kuchniach na zamówienie? Doskonale trafiłeś! Skieruj się tutaj.

Kuchnie na zamówienie oraz kuchnie modułowe to dwa popularne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma swoje wady i zalety, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na wymiar czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi kompletami mebli kuchennych, jakie można bez trudu zamontować w dowolnym miejscu. Są one świetne dla osób, które chcą błyskawicznie oraz bez trudności wyposażyć swoją kuchnię. Są jakkolwiek w większości wypadków mniej elastyczne aniżeli kuchnie na indywidualne zlecenie i są w stanie mieć ograniczone możliwości przystosowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Nietypowe wnętrze i konkretne wymagania internautów w znacznym stopniu ograniczają atuty kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na zamówienie to usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów i preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na wymiar może być dobrym rozwiązaniem, ponieważ pozwala idealnie dopasować ją do potrzeb i oczekiwań klientów oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o rozmiarze, układzie i wyposażeniu pojedynczych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, to naturalnie dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna oraz ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zlecenie jest także właściwym rozwiązaniem, jeżeli potrzebuje się uzyskać fenomenalny i niepowtarzalny design tego pomieszczenia oraz bezbłędnie wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – jak wybrać?

Jeżeli poszukujesz praktycznych, gustownych oraz nowoczesnych mebli kuchennych na wymiar na terenie Krakowa lub ewentualnie okolic, to skorzystaj z usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na indywidualne zlecenie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Lokalizacja:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]